Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

 1. Wszystkie zamówienia złożone w sklepie Rosenfee realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Nie wysyłamy żadnym innym kurierem ani do paczkomatów.
 2. Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej istnieje także możliwość zamówienia transportu bezpośrednio z siedziby firmy Rosenfee. (Usługa transportowa Rosenfee) Realizacja zamówień w ten sposób ustalana jest indywidualnie i wyceniana na podstawie odległości.
 3. Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Rosenfee lub pobraniowo.
 4. Realizacja zamówień w szczycie sezonu może trwać do 7 dni roboczych, poza sezonem (czerwiec- grudzień) realizacja zamówień trwa do 3 dni roboczych. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużonego czasu realizacji w sytuacjach niezależnych od nas. Ze względu na specyfikę wysyłanych przez nas towarów, wysyłki realizujemy tylko od poniedziałku do środy każdego tygodnia. Podczas długich weekendów, w tygodniach z dniami wolnymi od pracy nie realizujemy zamówień z roślinami.
 5. Zamówienia złożone e-mailem lub telefonicznie realizowane są w późniejszych terminach (do 7dni roboczych)
 6. Zamówienia o łącznej masie od 100-180kg wysyłamy jako przesyłki paletowe – dostawa kończy się w chwili zdjęcia przesyłki z samochodu (kurier nie dostarcza towaru we wskazane miejsce lub do wskazanego lokalu, jak to ma miejsce w przypadku przesyłek paczkowych. Przesyłka zostaje dostarczona pod drzwi/bramę);
  Na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość wysyłki takiego zamówienia w kilku paczkach.
 7. Proces realizacji zamówień przebiega automatycznie, wobec czego z chwilą opłacenia zamówienia lub wybrania opcji "za pobraniem" nie ma możliwości jego modyfikacji.
 8. Przesyłki dostarczane są w godz. 9.00-17.00 w zależności od pracy kuriera w danym rejonie.
 9. Nie wysyłamy przesyłek z dostawą na określoną godzinę